836 ₴
647 ₴
Показать оптовые ценыЗауважте, що ціна вказана за одну лампочку!
| Гарантія: | 24 місяці |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Потужність: | 50 Вт |
| Охолоджуючий елемент: | з кулером |
| Переваги: | з обманкою |
| Робоча напруга: | 12-24V |
| Температура світіння: | 5500К |
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Гонконг |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | BAT |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |