
979 ₴
765 ₴
Зауважте, що ціна вказана за одну лампочку!
| Гарантія: | 24 місяці |
| Драйвер: | Зовнішній |
| Потужність: | 75 Вт |
| Охолоджуючий елемент: | з кулером |
| Переваги: | з обманкою |
| Робоча напруга: | 12-24V |
| Температура світіння: | 5500К |
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Цветовая температура | 5500K |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 75 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Michi |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |