

1 331 ₴
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лампи вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ЛАМПУ.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: D5
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – CREE Technology;
Потужність - 50W±10%;
Напруга живлення: 9-16 В;
Застосовність до автомобілів:
Volkswagen Tiguan 13-17
Volkswagen Sagitar 17
Volkswagen Magotan 17
Audi A4L 17-19
Kia K3 16-17
Volkswagen Golf 7 17
Audi A3 17-19
Audi A6/Q3 17-19
Volkswagen Tiguan L 17-19
Volkswagen Passat 17
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | D5S |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 10 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 50 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | DECKER |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |