

1 490 ₴/пара
Широкосмугові динаміки VOICE — це відмінне поєднання якості та доступної ціни. Вони забезпечують насичене та емоційне звучання, яке не потребує додаткових твітерів для створення ідеального аудіо. Потужний панч і чіткість в кожному ноті роблять ці динаміки ідеальним вибором для оновлення стандартної акустики вашого автомобіля. З VOICE ваша музика зазвучить новим життям!
Загальні характеристики
Тип: Широкосмугова Типорозмір: 6x9'' (15x23см) Номінальна потужність (RMS): 70 Вт Максимальна потужність: 140 Вт Діапазон відтворюваних частот: 55 – 12 000 Гц Чутливість (SPL): 91.5 дБ Опір котушки: 4 Ом Діаметр котушки: 1" (25.5 мм) Матеріал магніту: Ферит Матеріал дифузора: Пресована целюлоза Матеріал підвісу: Тканина Тип кошика: Штампована сталеваРозміри та упаковка
Зовнішній діаметр, мм: 236 x 167 Установчий діаметр, мм: 222 x 150 Настановна глибина, мм: 80 Кількість в упаковці: 2 шт. (пара) Офіційна гарантія: 12 місяців| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VOICE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Назначение | Акустическая установка |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Акустическое оформление | Открытого типа |
| Количество полос | 1 |
| Мощность | 70 Вт |
| Максимальная мощность | 140 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 4 Ом |
| Основные атрибуты | |
| Материал магнита | Неодим |
| Форма | Овальная |
| Номинальная мощность | 60 Вт |