807 ₴/комплект
599 ₴/комплект
Автомобільна акустична система діаметром 130мм, серия SKYLOR Nexxt
Характеристики| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 130 мм (5.25 дюйми) |
| Потужність: | 100 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 80 - 19 500 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - полипропилен инжекционного литья, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 25 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 49 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество полос | 4 |
| Максимальная мощность | 100 Вт |
| Чувствительность | 88 дБ |
| Состояние | Новое |