

1 800 ₴/пара
Опис товару
Це 2-смугова коаксіальна акустична система лінійки Custom Fit від бренду Alpine, яка має чудові характеристики в своєму ціновому діапазоні. Навіть при тривалих пікових навантаженнях зберігається чистота звуку, завдяки тому що використовуються міцні матеріали і сучасні методи розробки. Підходить для заміни заводських динаміків і ставиться в штатні місця автомобіля, якщо Ви хочете отримати аудіосистему хорошої якості. При установці необхідно звернути увагу на монтажні розміри, особливо на глибину 38 мм.
Максимальна потужність заявлена виробником 150 Вт, а номінальна 20 Вт. Номінальна електричний опір 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Діапазон відтворюваних частот від 90 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 91 дБ / Вт / м.
Кошик динаміків виконаний з достатнього міцного пластику, стійкий до виникнення резонансу. Має еліптичну форму з типорозміром 4x6 дюймів, це 100х150 мм. Дифузор виготовлений з натуральної довговолоконної целюлози, сірого кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею. Він підвішений і відцентрований за допомогою високополімерного спіненого підвісу. У низькочастотного динаміка використовується ефективний феритовий магніт.
Вбудований високочастотний динамік - це майлар-титановий твітер купольного типу, збалансований для чистих високих нот, розміром 25 мм. У нього феритовий магніт.
Комплект даної системи складається з двох динаміків, необхідних кріплень і інструкції.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Alpine |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Типоразмер | 4"х6" |
| Количество полос | 2 |
| Номинальная мощность | 20 Вт |
| Максимальная мощность | 150 Вт |
| Форма | Овальная |
| Импеданс | 4 Ом |
| Минимальный диапазон частоты | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |