4 499 ₴/комплект
4 199 ₴/комплект
SKYLOR BS-250 - це плаский активний сабвуфер під сидіння від відомого виробника для поліпшення аудіосистеми в вашому автомобілі. Ефективна конструкція допомагає розташувати його в багажнику або салоні, під сидінням. Корпус виготовлений з високоякісних матеріалів з пасивним радіатором, який чудово відводить тепло. Класичний зовнішній вигляд зі зрозумілими і простими налаштуваннями. Такий пристрій чудово доповнить будь-яку акустичну систему, якісним і глибоким басом. За допомогою виносного пульта, ви зможете керувати вашим сабвуфером.
| Коефіцієнт не лінійних спотворень (1Вт, 1 кГц): | менше 0,04 % |
| Максимальна потужність: | 500 Вт |
| Пульт ДК: | Дротовий в комплекті |
| Діапазон відтворюваних частот: | 20–500 Гц |
| Діаметр звукової котушки: | 35 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Тип | Сабвуфер |
| Количество динамиков | 1 шт |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Форма | Круглая |
| Импеданс | 4 Ом |
| Встроенный усилитель | Да |
| Корпус сабвуфера | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Вид сабвуфера | Активный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |