1 202 ₴/пара
932 ₴/пара
Світлодіоди тайванського виробництва. Лампи мають компактні розміри та не створюють перешкод для роботи штатних коректорів кута нахилу/положення фар.
Правильне розміщення світлодіодів та вивірена конструкція корпусу дозволяють створити світловий потік з мінімальною освітленістю в зоні засліплення зустрічного автотранспорту та максимальною освітленістю у робочій зоні.
Лампи не створюють перешкод у діапазоні FM радіоприймача автомобіля.
Система охолодження складається з високошвидкісного кулера тайванського виробництва та спеціально сконструйованого радіатора, що дозволяє підтримувати нижчу температуру лампи і, як наслідок, збільшити термін служби порівняно з аналогами.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики| Драйвер: | Вбудований |
| Можливість тонкого регулювання положення СТГ: | Обертання лампи в цокольному кільці |
| Потужність: | 53 |
| Розміри лампи: довжина, мм: | |
| Розміри радіатора: довжина x діаметр, мм: | |
| Цоколь: | h1 |
| Охолоджуючий елемент: | Радіатор із кулером |
| Робоча напруга, V: | 12-16 |
| Температура світіння, К: | 5500 |
| Тип світлодіодів: | CSP |
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Производитель | Michi |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Код запчасти | 1 |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 53 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |