1 732 ₴/пара
1 292 ₴/пара
Світлодіоди тайванського виробництва.
Правильне розміщення світлодіодів та вивірена конструкція корпусу дозволяють створити світловий потік з мінімальною освітленістю в зоні засліплення зустрічного автотранспорту та максимальною освітленістю у робочій зоні.
Активна система охолодження: температурний датчик у схемі керування системою охолодження; високошвидкісний кулер тайванського виробництва та спеціально сконструйований радіатор; дві вакуумні теплопровідні мідні трубки, в яких циркулює рідина. Система охолодження дозволяє підтримувати низьку температуру лампи і, як наслідок, збільшити термін служби порівняно з аналогами.
Лампи не створюють перешкод у діапазоні FM радіоприймача автомобіля.
У лампах використовується технологія Can bus:
Вирішено проблему сумісності з бортовим комп'ютером 95% нових автомобілів, таких як VW, Skoda, Audi, Toyota, KIA, BMW та ін.
Гарантія: 24 місяці.
Характеристики| Гарантія: | 24 місяці |
| Драйвер: | 30 х 51 х 18 |
| Можливість тонкого регулювання положення СТГ: | Обертання лампи в цокольному кільці |
| Потужність: | 55 |
| Розміри лампи: довжина, мм: | 78 |
| Розміри радіатора: довжина x діаметр, мм: | 40 х 36 |
| Цоколь: | H1 |
| Охолоджуючий елемент: | Радіатор з кулером та двома тепловими трубками |
| Робоча напруга, V: | 12-24 |
| Температура світіння, К: | 5500 |
| Тип світлодіодів: | CSP |
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Производитель | Michi |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Страна производитель | Гонконг |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Код запчасти | 1 |
| Цвет свечения | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 55 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Тип лампы | H1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |