1 700 ₴/пара
Динаміки, що змусять вас по-новому сприймати звук в автомобілі!
✔️ Глибокий та потужний бас: Поліпропіленова мембрана з гумовим підвісом забезпечує потужний бас та збалансоване відтворення середніх частот.
✔️ Висока продуктивність: Завдяки опору 3 Ом, наші динаміки гарантують ідеальне відтворення звуку від магнітоли чи слабопотужних підсилювачів.
✔️ Підвищена ефективність: Кошик з додатковими вентиляційними отворами забезпечить оптимальне охолодження мідної звукової котушки, що сприяє підвищенню ефективності та надійної роботи динаміків.
✔️ Ефективна магнітна система: Завдяки потужній магнітній системі досягаємо високої ефективності та оптимізації лінійного магнітного потоку, що забезпечує чистий і динамічний звук, який перевершить ваші очікування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VOICE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 1 |
| Мощность | 60 Вт |
| Максимальная мощность | 120 Вт |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 4 Ом |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал магнита | Неодим |
| Форма | Круглая |
| Номинальная мощность | 60 Вт |