850 ₴/комплект
699 ₴/комплект
Автомобільна акустична система діаметром 100мм, серія SKYLOR Classic
Характеристики| Тип: | Коаксиальна, 4-х смугова |
| Розмір: | Диаметр 100 мм (4 дюйми) |
| Потужність: | 80 Вт |
| Чутливість: | 88 дБ/Вт/м |
| Діапазон відтворюваних частот: | 100 - 20 000 Гц |
| Матеріал дифузора: | НЧ - поліпропілен інжекційного лиття, ВЧ - майлар |
| Діаметр звукової котушки: | 20 мм |
| Тип кошика: | Штампована |
| Опір: | 4 Ом |
| Посадочна глибина: | 43 мм |
| Комплектація: | 2 динаміка, сітки, дроти, кріплення |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Состояние | Новое |