2 484 ₴/комплект
1 730 ₴/комплект
Автомобільний 2DIN мультимедійний Аудіо/Відео програвач з сенсорним 7 дюймовим екраном, FM радіоприймачем і 4х канальним підсилювачем потужності
Характеристики| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Типорозмір: | 2DIN |
| Розмір екрану: | 7 дюймів |
| Сенсорний екран: | Резистивний |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 800 x 480 |
| Тип екрану: | TFT |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Механічні, гучність - енкодер, що обертається |
| Модуль GPS навігації: | Немає |
| Bluetooth: | Є |
| USB: | Фронтальний |
| Слот для карти пам'яті: | MicroSD |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є (підтримується лише аналогові камери) |
| Вхід камери переднього виду: | Немає |
| Аудіовхід: | 2 входи MiniJack 3.5мм |
| Відеовихід: | 2 виходи, RCA |
| Керування відеовиходом: | Необхідно вмикати, основний екран вимикається |
| Лінійні виходи: | Стерео вихід, RCA |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | Немає |
| Керування сабвуфером: | - |
| Дублювання екрану смартфона: | Є (PhoneLink) |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 1й лінії |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, фіксовані кольори |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Тип | DVD |
| Типоразмер | 2 DIN |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Операционная система | Windows CE |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Состояние | Новое |