16 820 ₴/комплект
15 799 ₴/комплект
| Тип пристрою: | MP5 ресивер (мультимедійний) |
| Операційна система: | Android 14 |
| Типорозмір: | 230:220 x 130 мм |
| Процесор: | 8-ми ядерний RK3576 |
| Пам'ять, оперативна/постійна: | 6Гб / 128Гб |
| Розмір екрану: | 9 дюймів |
| Сенсорний екран: | Ємнісний |
| Розподільча здатність екрану, пікселі: | 2000 х 1200 (2K) |
| Тип екрану: | QLED |
| Максимальна потужність: | 4 х 50Вт |
| Кількість підключаємих динаміків: | 4 (квадро режим) |
| Передня панель: | Незнімна |
| Тип кнопок керування: | Сенсорні |
| DSP процесор: | Є |
| Модуль GPS навігації: | Є |
| Слот для SIM карт: | Немає |
| WIFI: | Є |
| Bluetooth: | Є |
| Зовнішній мікрофон: | Є |
| USB: | 2 тильні |
| USB порт для зарядки телефону: | Немає |
| Слот для карти пам'яті: | Немає |
| Пульт ДК: | Немає |
| Відеовхід: | 1 вхід, RCA |
| Вхід камери заднього виду: | Є + програмований дзеркальний переворот зображення (підтримуються аналогові і цифрові AHD камери) |
| Вхід камери переднього виду: | Є |
| Аудіовхід: | 1 вхід, RCA |
| Відеовихід: | 1 вихід, RCA + 1 вихід, HDMI |
| Керування відеовиходом: | Увімкнення / вимкнення, основний екран не вимикається |
| Лінійні виходи: | 2 стерео виходи, RCA + RCA вихід на сабвуфер |
| Лінійний вихід на сабвуфер: | 1 вихід, RCA |
| Керування сабвуфером: | Є |
| Дублювання екрану смартфона: | Є (Carplay / Anpdoid Auto, Mirroring, CarbitLink-EasyConnection) |
| Підтримка кнопок на кермі: | Резистивне керування по 2м лініям |
| Колір підсвічування кнопок (екрану): | Багатокольоровий, налаштовується користувачем |
| ISO конектор: | Є |
| Робоча напруга: | 12В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Тип | DVD |
| Типоразмер | Штатный размер |
| Тип экрана | Сенсорный |
| Страна производитель | Китай |
| Передняя панель | Несъемная |
| Операционная система | Android |
| Наличие Bluetooth | Да |
| USB-интерфейс | Да |
| Порт для SD-карты | Да |
| Поддержка iPod | Да |
| Наличие GPS-модуля | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| RCA-выходы | 3 пары |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| ГЛОНАСС | Да |
| Количество каналов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Совместимость с моделью | Shuttle |