1 900 ₴/пара
Акустика, що змусить вас по-новому сприймати звук в автомобілі! Завдяки опору 3 Ом, наші динаміки гарантують ідеальне відтворення звуку від магнітоли або слабопотужних підсилювачів.
Мідбас: Поліпропіленова мембрана з гумовим підвісом забезпечує потужний бас та збалансоване відтворення середніх частот. Корзина з додатковими вентиляційними отворами та потужна магнітна система гарантують оптимальне охолодження та ефективну роботу динаміків.
Високі частоти: 20 мм твітер з шовковою мембраною на неодимовому магніті має відмінні звукові характеристики і широкий діапазон частот.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VOICE |
| Тип | Коаксиальная АС |
| Количество полос | 1 |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Номинальная мощность | 70 Вт |
| Максимальная мощность | 120 Вт |
| Форма | Круглая |
| Импеданс | 3 Ом |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Мощность | 60 Вт |
| Назначение | Комплект акустики |