1 300 ₴/пара
Акустика Voice ST – це оптимальний баланс між якістю звуку та вартістю. Розроблена для забезпечення високої гучності при мінімальних витратах, ця серія включає моделі різних розмірів, що відповідають будь-яким потребам. З меншою магнітною системою порівняно зі старшими моделями PX, Voice ST пропонує чисте і гучне звучання. Крутий панч додає насиченості та ритму, роблячи серію ST відмінним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися потужним звуком.
Типорозмір Форма Тип Кількість смуг Країна-виробник товару
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VOICE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Встраиваемая |
| Назначение | Комплект акустики |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Количество динамиков | 2 шт |
| Количество полос | 1 |
| Мощность | 60 Вт |
| Максимальная мощность | 120 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импеданс | 4 Ом |
| Основные атрибуты | |
| Типоразмер | 5" |
| Материал магнита | Феррит |
| Форма | Круглая |