


2 600 ₴/пара
Акустика, що змусить вас по-новому сприймати звук у автомобілі! Завдяки опору 3 Ом, наші динаміки гарантують ідеальне відтворення звуку від магнітолі чи слабопотужних підсилювачів.
Мідбас: Поліпропіленова мембрана з гумовим підвісом забезпечує потужний бас та збалансоване відтворення середніх частот. Корзина з додатковими вентиляційними відверстиями та потужна магнітна система гарантує оптимальне охолодження та ефективну роботу динаміків.
Високі частоти: твітери з шовковою мембраною на неодимовому магніті мають відмінні звукові характеристики та широкий діапазон частот.
Максимальна гнучкість: У комплекті 4 кроссовери - 2 для НЧ динаміків і 2 для ВЧ, що максимізує гнучкість установки. Наприклад, коли високочастотний динамік розміщений на стійці або у торпедо, а низькочастотний – біля дверей. Крім того, кроссовери мають компактний розмір, що полегшує їх монтаж.
Технічні характеристики:
Типорозмір, дюйм: 130 мм (5.25").
Потужність (RMS/Максимальна): 60 Вт / 120 Вт.
Діапазон частот: 60 ~ 22 000 Гц.
Чутливість (SPL): 90 дБ.
Опір котушки. Матеріал підвісу :
Бутилкаучук. Матеріал
дифузора
: Поліпропілен .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Компонентна АС |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Потужність | 80 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |