1 900 ₴/пара
Акустика, що змусить вас по-новому сприймати звук в автомобілі! Завдяки опору 3 Ом, наші динаміки гарантують ідеальне відтворення звуку від магнітоли або слабопотужних підсилювачів.
Мідбас: Поліпропіленова мембрана з гумовим підвісом забезпечує потужний бас та збалансоване відтворення середніх частот. Корзина з додатковими вентиляційними отворами та потужна магнітна система гарантують оптимальне охолодження та ефективну роботу динаміків.
Високі частоти: 20 мм твітер з шовковою мембраною на неодимовому магніті має відмінні звукові характеристики і широкий діапазон частот.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Потужність | 60 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |