



1 050 ₴/пара
Коротко про Voice ST-100:
СЧ-динаміки / естрадні
Розмір акустики 4" (10см)
Номінальна потужність 40 Вт
Настановна глибина 50 мм
Ціна вказана за 2 динаміка
Основна характеристика:
Акустика Voice ST – це оптимальний баланс між якістю звуку та вартістю. Розроблена для забезпечення високої гучності за мінімальних витрат, ця серія включає моделі різних розмірів, що відповідають будь-яким потребам. З меншою магнітною системою порівняно зі старшими моделями PX, Voice ST пропонує чисте та гучне звучання. Крутий панч надає насиченості та ритму, роблячи серію ST чудовим вибором для тих, хто хоче насолоджуватися потужним звуком.
Загальні характеристики
Розміри та упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип акустичної системи | Пасивна |