1 300 ₴/пара
Акустика Voice ST – це оптимальний баланс між якістю звуку та вартістю. Розроблена для забезпечення високої гучності при мінімальних витратах, ця серія включає моделі різних розмірів, що відповідають будь-яким потребам. З меншою магнітною системою порівняно зі старшими моделями PX, Voice ST пропонує чисте і гучне звучання. Крутий панч додає насиченості та ритму, роблячи серію ST відмінним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися потужним звуком.
Типорозмір Форма Тип Кількість смуг Країна-виробник товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вбудована |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип акустичної системи | Пасивна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Основні атрибути | |
| Типорозмір | 5" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Форма | Кругла |