



1 670 ₴/пара
Акустика Voice ST – це оптимальний баланс між якістю звуку та вартістю. Розроблена для забезпечення високої гучності при мінімальних витратах, ця серія включає моделі різних розмірів, що відповідають будь-яким потребам. З меншою магнітною системою порівняно зі старшими моделями PX, Voice ST пропонує чисте і гучне звучання. Крутий панч додає насиченості та ритму, роблячи серію ST відмінним вибором для тих, хто хоче насолоджуватися потужним звуком.
Типорозмір Форма Тип Кількість смуг Країна-виробник товару| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOICE |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 70 Вт |
| Максимальна потужність | 140 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |